Apie mus

Sterlife - tai Lietuviška elektroninė parduotuvė, kurioje rasite tik pačias reikalingiausias ir įdomiausias prekes savo geresnei kasdienei savijautai, laisvalaikiui arba namams.  Asortimente norime turėti tik tas prekes, kurių dažniausiai jokioje kitoje fizinėje parduotuvėje nerasite. Mes nepardavinėjame visko, nuo A iki Z. Mes kruopščiai atrenkame tik pačius reikalingiausius įrenginius Jums, kuriuos naudosite kiekvieną dieną. Nuolatos plečiame savo asortimentą, kad JUMS pasiūlytume dar daugiau naujovių. Bendradarbiaujame su Ispanijos, Prancuzijos, Belgijos įmonėmis. Ypatingą dėmesį skiriame kokybei, praktiškumui bei ilgaamžiškumui. Kiekvienam savo klientui siekiame palikti tik geriausią patirtį apie mus ir mūsų produktus. Stengiames suteikti kuo daugiau informacijos apie gaminius. Visuomet norime užtikrinti tik geriausią komunikaciją iškilusiems klausimams. Iškilusiais klausimai patarsime ir atsakysime tel: 864685024

 

Ar žinote, kokios įmonės gali gauti šį sertifikatą?
✔️ „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją.
✔️ Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir vykdo savo finansinius įsipareigojimus.
✔️Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus,
✔️ Indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.
✔️ Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.